Čerpací technika, vodoinstalační materiál, vybavení koupelen, ...

 + 420 603 966 737

Info@cerpadlaraus.cz

Jak vybírat koupelnu?

V dnešní době, kdy je všeho dost, někdy až moc, není umění nakoupit drahou, značkovou, kvalitní věc, ale vybrat  kvalitní věc za dobrou cenu to je kumšt. My díky dlouholetým zkušenostem a férovému jednání víme jak levně a kvalitně vybavit koupelnu.

 

Dobrá rada: vyvarujte se nákupu podezřele levných věcí z různých akcí .Na věc,která se prodává, není třeba žádné akce ! Dnes již každý člověk zná známá hesla,možná se dá říci i novodobé přísloví: „zboží levné dvakrát placené“,“ nejsi přeci tak bohatý aby sis kupoval levné věci“. Při nákupu vybavení koupelen to samozřejmě platí rovněž. Při vybírání koupelen si předem rozmyslete co je pro vás vhodné. Berte v potaz pohodlí, svůj čas i zdravotní stav. Zvolíte-li vanu akrylátovou , podívejte se na množství akrylátu,aby vana nebyla „papírová“ a potěžkejte ji podle váhy, poznáte množství materiálu, „papírové“ nekupujte brzy prasknou.

 

Zvolíte-li sprchový kout, vyberte vaničku vysokou plastovou, nižší keramickou či litinovou. Při výběru vaničky je důležitá připravenost podlahy. Při výběru koutu a dveří zkuste funkci zavírání, uvědomte si jak se budou pojezdy čistit atd…

 

Při nákupu vodovodních baterií dbejte na to, aby měly záruku min. 5let, baterie s menší záruční dobou za nic nestojí! Ptejte se jak funguje záruční servis, protože žádná domácnost nevydrží se zastavenou vodou a zkontrolujte servis pozáruční. Kupovat baterie v akčních letácích je hazard! Pokud chcete obměnit koupelnu bez velkých stavebních úprav, zamyslete se nad sprchovým boxem, který má boční stěny, tudíž se nemusí zdi obkládat. Pro větší komfort při sprchování doporučuji masážní box, parní box je zbytečně složitý. Obklady a dlažba je samostatná kategorie. Při levných nákupech je problém se stálostí barevných odstínů a lámavostí při řezání, proto raději kupte větší množství, než aby vám potom scházelo! Poraďte se s obkladači – zedníky, jakou mají zkušenost s daným výrobcem! My nabízíme pouze vysoce kvalitní první třídu za skvělé ceny!!!

 

Při nákupu sanitární keramiky zkontrolujte jestli bílé umyvadlo je skutečně bílé a není šedivé. Kombi záchod má pokud možno české vnitřnosti /plovákový a vypouštěcí ventil/ a otvory pro splachování v míse jsou po celém obvodu mísy, aby záchod dobře splachoval i větší porce ! Zvažte jestli je u vás na prvním místě estetika / hlavní přednost závěsného WC/, nebo snadný servis /kombi WC/.

 

Na doplňujících věcech jako jsou hadičky,sifony,ventily a kohouty nešetřete vůbec, protože vyplavený dům nebo byt není nic příjemného!

 

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz, potřebujete poradit?

KONTAKT

Sortiment

Prodejna

Otevírací doba

Naše firma má tradici od roku 1996. Nabízíme čerpací techniku, vybavení koupelen, vodoinstalační materiál a další doplňkový sortiment v osvědčené kvalitě.

Příkopy 1215/1

594 01 Velké Meziříčí

+420 566 521 821

+420 603 966 737

info@cerpadlaraus.cz

Po-Pá: 7:00-16:30

So: 8:00-11:00

V nutných případech Vás obsloužíme i mimo otevírací dobu, pro informace volejte číslo 603 966 737.

 © Copyright 2019. All Rights Are Reserved by Čerpadla Raus | Zásady ochrany osobních údajů | Created by JS Production